Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenájom administratívnych priestorov na Tomášikovej ulici

Ulica: Tomášikova
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárske priestory
Iné:
2 089,30 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Kancelárske priestory sa nachádzajú v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Ružinov – Tomášikova ulica v objekte OMNIA.

 

Priestor o výmere 172,67 m² sa nachádza na druhom poschodí budovy, je vybavený klimatizáciou a elektronickou požiarnou signalizáciou a  PC sieťou s možnosťou pripojenia na internet a je veľmi dobre dispozične riešený. Priestor má veľmi dobré dispozičné riešenie, pozostáva zo vstupnej časti a šiestich samostatných miestností a kuchynky. Vďaka svojej dispozícii  je vhodný aj pre spoločnosti, ktoré potrebujú priestory pre viacero samostatných oddelení.

 

Administratívno-prevádzkový areál OMNIA 2000 a.s. sa nachádza na Tomášikovej ulici 30. Má štyri podlažia a pozostáva z dvoch blokov (A,B), ktoré majú samostatný vstup z Tomášikovej ulice.

Budova je zabezpečená 24-hodinovou profesionálnou strážnou službou, ako aj elektronickým zabezpečovacím systémom, súčasť ktorého tvorí kamerový monitorovací systém s ukladaním dát. Súčasťou je aj separátny poštový box nachádzajúci sa na prízemí vo vstupnej časti administratívnej budovy.

 

V prípade záujmu, sú nájomcom k dispozícií na prenájom aj parkovacie miesta na vonkajšom parkovisku alebo parkovacie miesta v parkovacom dome.

 

Strategická poloha budovy je znásobená výbornou dostupnosťou z centra mesta, letiska, železničnej a autobusovej stanice (10 min) a napojením na hlavné mestské dopravné uzly. V jeho bezprostrednej vzdialenosti sa nachádzajú zastávky MHD, Omnia Business Center OBC, Omniopolis, Klientske centrum, Slovenská sporiteľňa a Fresh market.

 

 

Cena mesačného nájmu: 2.089,30,-EUR

Energie/mesiac: 604,35,-EUR

 

V cene sú zahrnuté:  energie, strážna služba, upratovanie spoločných priestorov, odvoz smetí, údržba elektro a soc. zariadení.

 

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky nás kontaktujte na tel.č.: 0905 226 082, prípadne e-mailom na adrese: tomciak@dominantreal.sk.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
172.67 m2
Zastavaná plocha:
172.67 m2
Stav:
úplne prerobený
Pozícia:
vyššie poschodie
Poschodie:
2
Celková plocha:
172.67 m2

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme