Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

1616 - Veľký, štýlový, vidiecky dom 332 m2, pozemok 1.159 m2, Nová De

1616 - Veľký, štýlový, vidiecky dom 332 m2, pozemok 1.159 m2,  Nová De Hľadáte krásny vidiecky dom? Máme pre Vás taký v Novej Dedinke. Dom bol postavený v roku 2008 vo vidieckom štýle s celkovou úžitkovou plochou neuveriteľných 332 m2. Parcela na ktorom dom stojí má rozlohu 1.159 m2. Pozemok je rozdelený na 2 funkčné časti. V prvej časti, kde sa nachádza dom je parková úprava s trávnikom a okrasnými kríkmi a stromami. Samozrejme s automatickou závlahou napájanou zo studne. V druhej časti je klasická záhrada s ovocnými stromami a zeleninou. Pred domom je parking pre 4 autá + dvojgaráž na diaľkové ovládanie. Dom je dvojpodlažný, rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa zo vstupnej haly vchádza na jednej strane do hosťovskej izby s kúpeľňou a toaletou a na druhej strane do dennej časti domu. Dennú časť domu tvorí veľkopriestorová kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou. Za zmienku stojí otvorený "hambálkový" strop so svetlou výškou 6 metrov nad obývačkou. Z obývačky je výhľad do záhrady a výstup na terasu. Z jedálne vedú dominantné točité schody na poschodie. Na 1. poschodí je galéria, miesto oddychu a chodba. Chodbou sa vchádza do dvoch spální (detských izieb). Spálne majú spoločný šatník a kúpeľňu s wc. Na konci chodby sa nachádza veľká rodičovská spálňa s nadštandardným šatníkom a obrovskou kúpeľňou v ktorej je rohová hydromasážna vaňa, dvojumývadlo a sprchový kút.
V technickej časti domu, na prízemí, je ešte kotolňa, práčovňa, komora a v suteréne vínna pivnica. Dom je klimatizovaný, s alarmom a automatickým vrátnikom. Kúrenie je kombinované (podlaha-radiátory). Celá stavba je zateplená a veľmi zachovalá.
Poloha domu v Novej Dedinke je z hľadiska blízkej budúcnosti veľmi výhodná. Len 2 – 3 kilometre od domu sa buduje diaľničný úsek D4, komunikácia spájajúca Bratislavu a Senec, takže cesta do Bratislavy bude trvať cca 10 minút.
cena nehnuteľnosti je 245.000,- eur.
Kontakt: 0915 900 500 Takáč Vladimír, Dominant Real

245.000,- € vrátane provízie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Senec
  • Mesto: Nová Dedinka
  • Ulica: Tomášovská
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Rodinný dom
  • Typ: predaj
Cenavrátane provízie
Počet poschodí2
Počet izieb5
Rozloha pozemku1159 m²
Úžitková plocha332 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Kúpeľňaáno
Terasa35 m²
Pivnicaáno
Garážáno - 2 autá
Parkovanievlastné vyhradené
Postavené ztehla
Zateplený objektáno
Krbáno
Klimatizáciaáno
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cestafoto

Vladimír Takáč

realitný konzultant senior - projektový manažér

Telefón: 0915900500
E-mail: takac@dominantreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®